O nas

 • Nasza akademia powstała w 2014 roku z inicjatywy Roberta Mateusiaka i Jacka Hankiewicza oraz grupy wysokiej klasy trenerów badmintona. Celem akademii jest aktywizacja sportowa całego społeczeństwa, a szczególnie dzieci i młodzieży, poprzez grę w badmintona oraz kształtowanie osobowości młodych ludzi. To opieramy o takie uniwersalne wartości jak: pracowitość, odpowiedzialność, konsekwencja w dążeniu i osiąganiu celu, stosowanie zasad „Fair Play”, koleżeńskość, umiejętność pracy w grupie, tolerancja, zdrowie i sprawność.

  Treningi w naszej Akademii odbywają się w oparciu o sprawdzony profesjonalny i efektywny program szkolenia, który zapewnia osiągnięcie umiejętności i wyników na poziomie światowym  a przy tym zachowanie sprawności i zdrowia przez długie lata. Nasz unikalny program szkolenia powstał w oparciu o umiejętności i doświadczenie sportowego Roberta Mateusiaka oraz wiedzę i doświadczenie szkoleniowe naszych trenerów. Robert Mateusiak jest wieloletnim reprezentantem Polski i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy oraz zwycięzcą turniejów cyklu World Cup. Jacek Hankiewicz to pierwszy polski olimpijczyk uczestnik igrzysk w Barcelonie w 1992 roku. Obecnie trener Polskiej kadry narodowej .

  Nasi trenerzy to byli wysokiej klasy zawodnicy i wieloletni reprezentanci Polski, którzy po zakończeniu czynnej kariery sportowej wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do szkolenia nowych pokoleń zawodników badmintona. Posiadają olbrzymie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia treningów reprezentacji Polski, Anglii i Niemiec, w różnych kategoriach wiekowych (od młodzika do seniora).

 • Zostań częścią mistrzowskiej drużyny.

  Ty też możesz zostać mistrzem.

  — Jacek Hankiewicz - założyciel ABRM
 • Czym jest ABRM?

  Akademia ABRM Warszawa i jej autorska metodologia.
  • Cele

   Celem Akademii jest aktywizacja sportowa całego społeczeństwa, a szczególnie dzieci i młodzieży, poprzez grę w badmintona oraz kształtowanie osobowości młodych ludzi w oparciu o takie uniwersalne wartości jak: pracowitość, odpowiedzialność, konsekwencja w dążeniu i osiąganiu celu, stosowanie zasad „Fair Play”, koleżeńskość, umiejętność pracy w grupie, tolerancja, zdrowie i sprawność.

  • Szkoleniowcy

   Nasi trenerzy to byli wysokiej klasy zawodnicy i wieloletni reprezentanci Polski, którzy po zakończeniu czynnej kariery sportowej wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do szkolenia nowych pokoleń zawodników badmintona. Posiadają olbrzymie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia treningów reprezentacji Polski, Anglii i Niemiec, w różnych kategoriach wiekowych (od młodzika do seniora).

  • Wartości

   Profesjonalizm – zespół profesjonalistów umożliwia młodym zawodnikom osiągnięcie sukcesów sportowych na poziomie międzynarodowym. Bezpieczeństwo – zapewniamy efektywny i bezpieczny rozwój fizyczny i społeczny oraz kształtowanie osobowości młodych ludzi poprzez uprawianie sportu. Atmosfera – treningi prowadzone w naszej akademii gwarantują nie tylko rozwój i świetne wyniki, ale także doskonałą zabawę. Rozwój – metodologia i kompleksowa opieka szkoleniowa są nastawione na rozwój każdego zawodnika – od dziecka do zawodowca.

  • Grupy szkoleniowe

   Akademia prowadzi szkolenie we wszystkich kategoriach wiekowych – od dzieci do seniorów i weteranów. ABRM tworzy sieć badmintonowych klubów partnerskich na terenie całego kraju. Prowadzimy również badmintonowy klub sportowy startujący w ogólnopolskich zmaganiach oraz zajęcia dla dorosłych amatorów. Mamy w ofercie również organizację szkolenia i rywalizacji dla firm, organizację imprez firmowych czy obozów sportowych dla pracowników.