Dzieci

 • Informacje

  Treningi dla dzieci i młodzieży odbywają się od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych i ferii szkolnych.

  Podczas treningu zapewniamy rakiety i lotki dla początkujących.

  W przypadku zgłoszenia na maila manager@abrm.pl nieobecności co najmniej 24 godzin przed zajęciami istnieje możliwość odrobienia zajęć w innym terminie.

  W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach prosimy o bezzwłoczny kontakt z ABRM Warszawa – na maila manager@abrm.pl, brak zgłoszenia będzie traktowane jako nieobecność.

  Terminy zajęć

  Kliknij obok
 • Zgłoś dziecko na treningi

  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatorów Akademii Badmintona Roberta Mateusiaka w celach: komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, SMS, MMS, przesyłek pocztowych, przesyłania drogą elektroniczną na wskazany w profilu adres e-mail Newslettera ABRM.pl oraz innych publikacji, informacji i ofert handlowych zawierających reklamy, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Oświadczasz, że znasz swoje prawo do wglądu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Zapoznałem się z Warunkami Zgłoszenia oraz Regulaminem. Równocześnie oświadczasz, iż znany Ci jest stan zdrowia zgłaszanego dziecka, nie ma ono przeciwwskazań do uprawiania sportu i uczestniczenia we wszelkich zajęciach organizowanych przez Akademię Badmintona Roberta Mateusiaka.