Rozkład zajęc

    • Arena Ursynów
      ul. Pileckiego 122, Warszawa
      • NIE
        Dzieci
      • TAK
        Seniorzy
    • Wtorek
      Dorośli, 20:30 - 22:00
    • Środa
      Dorośli, 20:30 - 22:00
    • Białołęka - Głębocka
      Szkoła Podstawowa nr 356 ul. Głębocka 66, Warszawa
      • TAK
        Dzieci
      • TAK
        Seniorzy
    • Wtorek
      Dzieci 19:00 - 20:30
      Dorośli, 20:30 - 22:00

    • Czwartek
      Dzieci 19:45 -21:15
      Dorośli, 20:50 - 22:00
    • Ursynów
      LXIII LO im. Lajosa Kossutha ul. Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa.
      • Tak
        Dzieci
      • TAK
        Seniorzy
    • Poniedziałek
      Dzieci - grupa zaawansowana, 16:30 - 18:00
    • Wtorek
      Dzieci - grupa początkująca, 16:00 - 17:00
    • Środa
      Dzieci - grupa początkująca, 17:00 - 18:30
      Zawodnicy (rep 2), 18:30 - 20:00
    • Czwartek
      Dzieci - początkująca, 15:45 - 17:15
      Dzieci - zaawansowana, 16:45 - 18:15
    • Białołęka - Ceramiczna
      Szkoła Podstawowa nr 355 ul. Ceramiczna 11, Warszawa
      • TAK
        Dzieci
      • TAK
        Seniorzy
    • Poniedziałek
      Dzieci 6-9 lat (klasa 1-3), 16:50 - 17:50
      Dzieci 10-12/13 lat (klasa 4-7), 17:40 - 18:40
      Dzieci - zaawansowana 10-12/13 lat (klasa 4-7), 18:15 - 19:45
      Dzieci 13-14/18 lat (klasa 8 - szkoła średnia), 19:15 - 20:45
      Dorośli, 20:30 - 21:30
    • Środa
      Dzieci 6-9 lat (klasa 1-3), 16:50 - 17:50
      Dzieci 10-12/13 lat (klasa 4-7), 17:40 - 18:40
      Dzieci - zaawansowana 10-12/13 lat (klasa 4-7), 18:15 - 19:45
      Dzieci 13-14/18 lat (klasa 8 - szkoła średnia), 19:15 - 20:45
      Dorośli, 20:30 - 22:00
    • Piaseczno
      Lavo, Geodetów 23E, Józefosław
      • TAK
        Dzieci
      • TAK
        Seniorzy
    • Poniedziałek
      Zawodnicy (rep 1), 11:30 - 13:30
      Dzieci, 17:00 - 19:00
      Dorośli, 19:00 - 22:00
    • Wtorek
      Zawodnicy (rep 1), 11:30 - 13:30
      Dzieci, 17:00 - 19:00
      Dorośli, 19:00 - 22:00
    • Środa
      Zawodnicy (rep 1), 11:30 - 13:30
      Dzieci, 17:00 - 19:00
      Dorośli, 19:00 - 22:00
    • Czwartek
      Zawodnicy (rep 1), 11:30 - 13:30
      Dzieci, 17:00 - 19:00
      Dorośli, 19:00 - 22:00
    • Piątek
      Zawodnicy (rep 1), 11:30 - 13:30
      Dzieci, 17:00 - 19:00
      Dorośli, 19:00 - 22:00