ABRM i pilkanahali.pl nawiązują współpracę

05 lutego, 2018

W dniu dzisiejszym w siedzibie PNH na PGE Narodowym sygnowano umowę o współpracy pomiędzy PilkaNaHali.pl sp. z o.o. oraz Akademią Badmintona Roberta Mateusiaka sp. z o.o. W ramach kooperacji zajęcia prowadzone przez ABRM znajdą się na nowej platformie PNH.

Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka to pierwszy warszawski podmiot, który będzie oferował swoje zajęcia w systemie „Play” organizowanym przez PNH. Już w pierwszych dniach lutego na portalu pojawią się terminy otwartych zajęć Akademii, do których użytkownicy będą mogli dołączyć. Jakość merytoryczna zajęć będzie wysoka, bowiem wśród trenerów badmintonowych znajdują się Reprezentanci Polski na Igrzyska Olimpijskie tacy jak Jacek Hankiewicz czy Dariusz Zięba. Już teraz możemy poinformować, że zajęcia będą się odbywać na Ursynowie i na Białołęce a w przypadku dużego zainteresowania również na Wilanowie.

ABRM dołączy również swoją część do oferty biznesowej PNH. W jej ramach klienci PilkiNaHali.pl będą mogli wziąć udział w zorganizowanych specjalnie dla nich treningach czy turniejach. Będzie również możliwość realizacji personalnych treningów z założycielem Akademii, pięciokrotnym olimpijczykiem – Robertem Mateusiakiem.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie my możemy jako pierwsi w stolicy oferować swoje zajęcia za pośrednictwem PilkiNaHali.pl. To znany portal z ogromną grupą docelową, rosnącą w wielu miastach. Jego klienci jasno pokazują, że są osobami aktywnymi, prowadzącymi zdrowy tryb życia. W takim otoczeniu na pewno będziemy się czuć jak ryba w wodzie. Jestem przekonany, że nasz testowy okres kooperacji przejdzie płynnie w długofalową współpracę. Kto wie, może za pośrednictwem PNH odkryjemy jakieś badmintonowe diamenty, które po oszlifowaniu zagrają w naszych barwach w lidze badmintonowej. – powiedział Robert Mateusiak, założyciel ABRM.

Z ogromną przyjemnością udostępniamy w naszym serwisie zajęcia Akademii Badmintona Roberta Mateusiaka, których unikalny program został ułożony w oparciu o umiejętności i doświadczenie pana Roberta. Zajęcia Akademii prowadzone są przez wysokiej klasy trenerów, wieloletnich reprezentantów Polski, którzy potrafią zarażać pasją do tego sportu. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się dotrzeć do jak największej liczby osób, aby propagować i rozwijać badmintona w Polsce, zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. – mówi Joanna Czech Specjalista ds. Rozwoju w PilkaNaHali.pl.

Umowa o współpracy obejmuje również wzajemne wsparcie komunikacyjne oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez oba podmioty.

Leave a reply

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *