co słychać w ABRM Warszawa

10 maja, 2023

Poniżej w kilku punktach chciałbym opisać zbliżające się wydarzenia z życia klubu i naszych zawodników

20 maja drużyna ABRM Warszawa zagra w play off LOTTO Ekstraligi Badmintona o Mistrzostwo Polski.

Nasz mecz rozpocznie się o 11:30 w ośrodku w LAVO, Józefosław ul. Geodetów 23e.

W przypadku porażki o 18:30 zagramy mecz o 3 miejsce.

Zwycięstwo w play off pozwoli nam zagrać w spotkaniu finałowym w niedzielę 21.05 o 9:00 rano ( transmisja na żywo w TVP Sport)

Zapraszamy do kibicowania z trybun hali, wstęp wolny.

 

Kolejnym wydarzeniem tym razem dla dzieci, młodzieży i amatorów będzie nasz wewnętrzny turniej w dniu 03.06 w szkole przy ulicy Ceramicznej 11.

Start kategorii dziecięcych przewidziany jest na godzinę 10:00, około 11:00 do gry zaprosimy debel dziecko + rodzic ( ewentualnie rodzeństwo).

Około godziny 15 rozpoczniemy gry singlowe oraz miksty amatorów. Koszt udziały to 30 zł od zawodnika. Zapisy na adres dnjck@wp.pl

 

W dniach 20 i 21 czerwca odbędą się Narodowe Dni Badmintona we Wrocławiu w hali 100-lecia.

Jest to największa impreza badmintonowa w Europie, w tym roku odbędzie się jej 8 edycja i weźmie w niej udział około 800 dzieci z całej polski.

Chciałbym zaprosić naszych młodych zawodników w udziale w tym wydarzeniu.

W ramach wyjazdu dzieci będą miły zapewniony 1 nocleg ( standard hotelu Ibis / Wieniawa) + śniadanie oraz wyżywienie na hali ( obiad i kolacja).

Każdy otrzyma również pakiet startowy – koszulka + medal.

Wydarzenie składa się turniejów dla dzieci, animacji sportowych, zwiedzania ZOO i Afrykanarium, udziału w pikniku na placu przy hali, odbędzie się mecz międzypaństwowy Polska/ Litwa/ Ukraina  oraz spotkania z kadrowiczami i trenerami.

Koszt uczestnictwa będzie wynosił około 300 zł ( czekamy do szczegółowy kosztorys od organizatora ) + transport ( cena uzależniona od ilości osób).

Transport zostanie zorganizowany przez nasz klub ( uzależniony od liczby zgłoszeń).

Mamy jeszcze kilka miejsc na obóz sportowy dla dzieci i młodzieży w Kielnarowej w 26.06 do 05.07 – plan obozu na stronie https://abrm.pl/ruszyly-zapisy-na-oboz-badmintonowy-2023/

Chętnych już dziś zapraszam zapisania dat w kalendarzu i zapisu na każde z wydarzeń, zgłoszenia na adres email manager@abrm.pl

Leave a reply
brak zajęć w majówkę.Mini liga amatorów – miksty

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *