8 medali ABRM na Mistrzostwach Polski Elity

22 września, 2020

Zawodnicy ABRM Warszawa wracają z Mistrzostw Polski Elity z workiem medali.

Poniżej wyniki naszych zawodników na MP Elity:

Mikst: Złoty medal – Śmiłowski (Hubal Białystok) Magdalena Świerczyńska (ABRM). Srebrny medal – Robert Cybulski (ABRM) Wiktoria Adamek (Dąbrowa Górnicza). Brązowy medal – Wiktor Trecki/ Paulina Hankiewicz.

Singiel mężczyzn: Brązowy medal – Mateusz Dubowski.

Singiel kobiet: Srebrny medal – Joanna Rudna.

Debel Kobiet: Srebrny medal – Olga Miksza / Magdalena Swierczyńska. Brązowy medal – Paulina Hankiewicz (ABRM) Dominika Kwaśnik (Kędzierzyn-Koźle )

Debel Mężczyzn: Srebrny medal – Adam Cwalina / Przemek Szydłowski

W finałowym meczu Indywidualnych Mistrzostw Polski w Białymstoku nasza świetna zawodniczka Joanna Rudna nabawiała się bardzo nieprzyjemnej kontuzji. Asiu – życzmy Ci szybkiej rekonwalescenci i pełnego powrotu na korty! Jesteśmy z Tobą!!

Poniżej przytaczamy słowa trenera Jacka Hankiewicza: Pomimo fantastycznych wyników zawodników ABRM na Mistrzostwach Polski Elity, ciężko mi jako trenerowi się cieszyć. Nasza zawodniczka Joanna Rudna, w meczu finałowym po świetnej grze, niestety doznała ciężkiej kontuzji kolana i musiała oddać mecz. Asia to przykład dla młodszych zawodników, w jaki sposób powinno się podchodzić do treningu. To wspaniała osobowość, bardzo lubiana i ceniona. Mam nadzieję Asiu, że wrócisz mocniejsza pod każdym względem. Gratulacje oczywiście dla Wiktorii Dąbczyńskiej za kolejny złoty medal MP . Wiem , że ta sytuacja dla niej nie była łatwa i po horrorze z poprzedniego tygodnia i kontuzji jej partnerki Oli Goszczyńskiej musiała znowu być świadkiem kolejnego sportowego dramatu. Niestety taki jest sport. Radość i smutek często w sporcie, są bardzo blisko siebie.

Leave a reply
Medale naszych zawodników na Mistrzostwach PolskiMistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – mamy brązowy medal w deblu!

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *