Medale naszych zawodników na Mistrzostwach Polski

16 września, 2020

W zakończonych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Białymstoku zawodnicy ABRM Warszawa zaprezentowali się FANTASTYCZNIE!

W kategorii junior w grze mieszanej złoty medal zdobył Maciek Matusz grający z Dominiką Kwaśnik (BENINCA UKS Feniks K-K), natomiast srebrne medale zdobyli Wiktor Trecki i Paulina Hankiewicz. W grze podwójnej juniorów złoty medal zdobyli nasi zawodnicy Wiktor Trecki i Maciek Matusz, natomiast brązowy medal zdobył Yevhen Kobzar grający z zawodnikiem z Przemyśla Patrykiem Kordkiem. W grze podwójnej Juniorek srebrny medal zdobyła Zofia Tomczak grająca z Zuzanna Jankowską (BENINCA), zaś brąz wywalczyła Paulina Hankiewicz grająca z Dominiką Kwaśnik. W grze pojedynczej juniorów Yevhen Kobzar zdobył brązowy medal.

Bilans juniorski to 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale!

W kategorii młodzieżowiec złoty medal w grze mieszanej zdobyła Magdalena Świerczyńska grająca z Pawłem Śmiłowskim (UKS Hubal), srebrny medal powędrował zaś do Roberta Cybulskiego grającego w parze z Wiktorią Adamek (UKS Ząbkowice).W grze podwójnej mężczyzn Robert Cybulski i Bartek Markiewicz zdobyli złoty medal.Magda Świerczyńska i Olga Miksza wywalczyły brązowy medal w grze podwójnej, Olga zdobyła także brąz w grze pojedynczej kobiet.Bilans młodzieżowców to 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale!W sumie nasi zawodnicy zdobywają 13 medali, w tym 4 złote, 5 srebrnych i 4 brązowych!Brawo Wy!!! Moc jest z Wami!

Podziękowania dla trenerów: Jacek Hankiewicz oraz Jarek Suwała oraz dla fizjoterapeuty Mateusza Spalika za opiekę i pomoc dla naszych zawodników!

Leave a reply
Treningi – BIAŁOŁĘKA GŁĘBOCKA8 medali ABRM na Mistrzostwach Polski Elity

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *