Miłosz Bochat podpisał kontrakt z ABRM Warszawa

26 marca, 2018

Kilka dni temu zawarty został kontrakt zawodniczy pomiędzy klubem ABRM Warszawa oraz zawodnikiem Reprezentacji Polski Miłoszem Bochatem. Tym samym, najpóźniej od września, Miłosz dołączy do swojego partnera deblowego z kadry – Adama Cwaliny.

Miłosz Bochat to 23 letni wychowanek MLKS Solec Kujawski, który od zeszłego roku tworzy reprezentacyjną parę deblową ze wspomnianym Cwaliną. Para ta ma na swoim koncie już kilka dobrych wyników jak np. wygraną w Li-Ning Czech Open, srebro w Yonex Italian International czy komplet grupowych zwycięstw w Drużynowych Mistrzostwach Europy. Obecnie para Bochat / Cwalina plasuje się na 51 miejscu rankingu światowego BWF.

Gra w barwach ABRM Warszawa sprzyja mojemu rozwojowi sportowemu. Podpisanie kontraktu w stolicy daje możliwość spełnienia swoich celów i ambicji zarówno w krótkiej jak i długiej perspektywie. Oczywiście nie dołączam do klubu tylko po to, żeby brać, ale i aby dawać coś od siebie. Będę z całych sił wspierał młodszych graczy klubu w ich rozwoju i codziennej pracy. Chcę abyśmy wspólnie zdobyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski, a także abyśmy wraz z Adamem walczyli o wejście do światowej 20-tki. – mówi Miłosz Bochat

Indywidualną imprezą numer jeden w tym roku są kwietniowe Mistrzostwa Europy. Osiąganie sukcesów w Polsce i zagranicą mają pomóc piąć się w górę rankingu światowego oraz zdobyć kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Nie da się opisać słowami, jak bardzo mi zależy by tam pojechać i dobrze się zaprezentować. To świetnie że gram z zawodnikiem, który już zna atmosferę Igrzysk – na pewno będzie mi i nam jako parze tam łatwiej. Dołączenie do ABRM Warszawa to dla mnie kolejny krok w rozwoju i mam nadzieję, że będę grał tu jak najdłużej. – kontynuuje Bochat.

Życzymy Miłoszowi samych sukcesów sportowych i życiowych w naszych barwach i oficjalnie witamy na pokładzie. Sam zainteresowany też przeżywał przy podpisaniu kontraktu sporo emocji. Łatwo było to poznać, gdyż podpisał umowę i… zostawił ją w biurze.

Leave a reply
ABRM Warszawa w VarsoviiZ każdym treningiem czuję się lepszy.

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *