Mini liga amatorów - miksty

15 maja, 2023

Zapraszam na drugą kolejkę mini ligi ABRM Warszawa w dniu 18.05 czwartek od godziny 20:45 w szkole przy ul. Głębockiej 66 .

W rywalizacji mogą wziąć udział uczestnicy zajęć dla dorosłych amatorów w ABRM Warszawa.

Zawody będą polegały na rywalizacji w lidzie mikstowo/deblowej – każdy z każdym z przyznawanymi za zwycięstwo punktami ( 2 punkty za wygraną).

Utworzona zostanie tabela, która wyłoni zwycięzcę.

Zgłoszenia par przyjmowane są mailowo na adres manager@abrm.pl do dnia 17.05.23 do godziny 20:00 (liczba zgłoszeń ograniczona). Osoby poszukujące pary proszone są o kontakt.

Formuła będzie uzależniona od liczby uczestników – 1 set do 21 lub 2 sety do 15 ( w przypadku remisu przyznawany będzie 1 punkt).

Rozgrywki będą trwać 1,5h a udział w nich jest bezpłatny ( organizator zapewnia lotki plastikowe, uczestnicy mogę grać własną lotką piórową).